Sestra Nelka je nelojálna

Autor: Ľubica Kočanová | 1.7.2012 o 21:15 | (upravené 2.7.2012 o 9:49) Karma článku: 17,26 | Prečítané:  2500x

Nelkina neloajalita ku lekárom je konečne podaná na ústavnom súde. Vyšlo najavo, že Nelka má dve hypotéky spolu s manželom. Rovnaký počet pekných detí. Denník MASMED zistil, že dotyčná sestra má preto dve zamestnania, lebo má až dve deti. Podľa slov ústavného praprávnika zákonom, ktorý sa Nelky bytostne dotýka, údajne obmedzila lekárov v súkromnej praxi. Naviac obmedzila ich právo na pokojné užívaniu svojho majetku, rozumej nie svojho, ale majetku lekára. Agentúra Nadštandard & Púúrik zaznamenala, že účinnosťou Nelkinho zákona súkromní lekári začali užívať svoj majetok nepokojne a vzápätí znížila Nelke jej vnútropolitický rating.

Sestra Nelka je tiež nelojálna k ústave. Slovami praprávnika je zákon o plate sestry Nelky neproporcionálny k Nelkinmu proporcionálnemu spoločenskému postaveniu. Nelkin zákon nie je opodstatnený, lebo Nelka nevyvinula v spoločnosti primeraný nátlak. Dosiahla iba jednohlasné hlasovanie v parlamente a iba jediný podpis a to od pána prezidenta. Sestra Nelka vstúpila do seba a pre zmenu svojho správania trénuje "hod vajcom" do kuchynského okna. Vlastného.

Sestra Nelka je nelojálna ku španielovi, grékovi a talianovi. Pokial títo traja počerní muži majú popoludňajšiu siestu, ona kľudne spí po nočnej službe v strede kontinentu. Vymení teda uniformu a šup do druhej práce. Nestíha svojou prácou na dohodu zarobiť aj na tých troch siestujúcich. Oberá svojim spánkom troch nezamestnaných nešťastníkov o zvýšenie ich podpory v ich nezamestnanosti. Sestra Nelka teda začala tvrdo trénovať  svoje telo, aby znížila čas spánku. Vlastného.

Sestra Nelka je nelojálna ku zamestnávateľovi. Nepripúšťa možnosť, že jej poslaním je rozdeliť prácu sestry v pracovnej zmluve na 20% vzdelanej profesionálky s dvomi špecializáciami, na 20% zdravotnej asistentky, na 20% upratovacej firmy, na 20% sanitárky, na 20% kreatívnej záhradníčky, kuchárky a spoločníčky proporcionálne. Nemá totiž k tým ostatným profesiám potrebné vzdelanie. Absolvovala len jednu vysokú školu. Zvažuje podať prihlášky na popolnočné diaĺkové štúdiá, ako prvé sa rozhoduje pre záhradníctvo so špecializáciou pre kosenie vnútronemocničného areálu.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.


Už ste čítali?